Sustok, įsiklausyk – skambutis neeilinis. Nors daugelsyk girdėtas, Šį kartą čia jis – paskutinis! Birželio 28 d. vyko šventinis renginys, kurio metu 8-tų kl. mokiniams buvo įteikti pagrindinio ugdymo programos pirmos dalies baigimo pažymėjimai ir kiti garbingi apdovanojimai

Baigdami progimnaziją aštuntokai paliko ryškų šios savo gyvenimo dalies pėdsaką – dviem piešiniais papuošė progimnazijos antro aukšto vestibiulio sienas

Metų laikų ratas atnešė mus į vasaros glėbį… Mokslo metai baigėsi, suteikę daug džiaugsmo, malonių rūpesčių, vedę į žinių ir siekių pasaulį. Birželio 28 d. vyko 5-7 kl. mokinių mokymosi motyvacijos skatinimo šventė „Sėkmės raktas“

Birželio 6 d. vyko Kauno m. 5-6 kl. mokinių etikos popietė „Mokomės etikos žaisdami“

Birželio 27 d. vyko 5-6 kl. mokiniams skirtas profesinio orientavimo renginys, kurį organizavo mokinių savivalda ir jos kuratorė KRISTINA GAGIENĖ

Birželio 22 d. fizinio ugdymo mokytojas JUSTAS ALIŠAUSKAS 7a kl. mokiniams vedė atvirą pamoką „Lengvoji atletika taikant žaidimų metodus“

Birželio 15 d. progimnazijos pedagogų komanda įgyta patirtimi dalinosi drauge su Kauno švietimo ir inovacijų centru organizuotame metodiniame renginyje „Įtraukusis ugdymas – visi vaikai yra ypatingi“

Birželio 23 d. vyko renginys, skirtas Lietuvos krepšinio šimtmečiui paminėti

Birželio 20-21 d. 8b kl. mokiniai lankėsi Trakų pilyje. Po ekspozicijos ir pilies apylinkių apžiūros, tęsė kelionę Trakų raj. Semėliškėse esančioje sodyboje, kurioje išbandė įvairias pramogas, palygino jėgas pulo žaidime, prie oro rutulio ir stalo futbolo stalų, šaudė iš lanko ir orinio šautuvo, atliko skrydžius kabėdami ant lyno, pramogavo įvairiose sūpynėse. Temstant, nebodami prasto oro, […]

Gegužės-birželio mėn. informacinių technologijų pamokose aštuntokai mokėsi naudoti informacijos publikavimo internete priemones

Technologijų pamokose 8a kl. mokiniai tobulino savo projektinio darbo įgūdžius kurdami gaminį interjerui papuošti

Birželio 14-30 d. pradinių klasių mokiniams vyko dienos stovykla „Būkime drauge“

Birželio 23 d. 6a kl. mokiniai lankėsi seniausiame Kauno miesto name, originaliame gotikinės architektūros muziejuje „Perkūno namas“

Birželio 23 d. 7a kl. mokiniai leidosi į įspūdžių kupiną pažintinę – pramoginę kelionę

Balandžio – gegužės mėn. vyko respublikinis knygos ženklo konkursas „EX LIBRIS. VINCUI KRĖVEI – 140. KAIP ŽYDĖJIMAS LIEPŲ…“

Balandžio mėn. Kauno švietimo ir inovacijų centras organizavo respublikinį haiku konkursą „Žydėjimas“

Birželio 21 d. 5b kl. mokiniai su klasės auklėtoja RIMANTE JANKAUSKIENE dalyvavo edukacijoje „Lituanikos skrydis“

Birželio 16-17 d. 8a kl. mokiniai lankėsi Trakų raj., Semėliškėse, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Patyriminis žygis per pelkes“

Birželio mėn. 6b kl. mokiniai PAULIUS BURNEIKIS, KASPARAS TARVYDAS, MODESTAS ŽALNERAUSKAS dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse „Šviesa tarp mokinių“

Gegužės 2-20 d. vyko Kauno m. mokyklų 5-8 kl.  mokinių rašinio konkursas „Kauno legendos“