Aštuntos klasės baigimo pažymėjimų įteikimo šventė

Sustok, įsiklausyk – skambutis neeilinis.
Nors daugelsyk girdėtas,
Šį kartą čia jis – paskutinis!

Birželio 28 d. vyko šventinis renginys, kurio metu 8-tų kl. mokiniams buvo įteikti pagrindinio ugdymo programos pirmos dalies baigimo pažymėjimai ir kiti garbingi apdovanojimai. Renginį vedė mokiniai IGNAS KRIAUČIŪNAS ir ADRIJA KEREVIČIŪTĖ. Atsisveikindami su progimnazija, mokiniai eilėmis nuoširdžiai dėkojo mokytojams, dainavo, šoko, vaidino linksmus vaizdelius, atspindinčius tai, ką išmoko ir patyrė mokydamiesi progimnazijoje: su pripučiamu gaubliu ieškojo bibliotekos, demonstruodami chemijos bandymus, intrigavo žiūrovus sprogimais, kelių minučių kare sutriuškino sultono armiją. Pristatydami įsimintiniausias mokyklinio gyvenimo akimirkas, skaitydami linkėjimus klasių auklėtojai sukėlė daug emocijų, šypsenų, apmąstymų. Progimnazijos direktorė Antanina Džiugienė pasveikino aštuntokus, padėkojo mokiniams, kurie savo žiniomis, gebėjimais ir įgūdžiais garsino progimnaziją Kauno mieste ir šalyje, laimėjo prizines vietas įvairiuose konkursuose, olimpiadose, įteikė pagrindinio ugdymo programos I dalies baigimo pažymėjimus. Už aktyvią socialinę – pilietinę veiklą įteikė padėkas aštuntokams ANDRIUI DANILAI ir IGNUI KRIAUČIŪNUI. Už puikius mokymosi pasiekimus, nuopelnus progimnazijai, pavyzdingą elgesį AGNĖ STANKEVIČIŪTĖ, ROKAS LATKAUSKAS, ANDRIUS DANILA (8a kl.), IGNAS KRIAUČIŪNAS (8b kl.) apdovanoti stiklo trofėjais „Progimnazijos garbė“, jiems įteiktos padėkos ir 20-50 Eur dovanų kortelės. Šventę užbaigė jautri aštuntokų daina. Nors energingi paauglystės sparnai sklendžia į priekį, tačiau kiekvieno atmintyje ir širdyje liko gerumo ir šilumos ženklai. Renginį organizavo klasių auklėtojai RŪTA BINKIENĖ ir RIČARDAS GASIULIS, muzikos mokytoja RIMANTĖ JANKAUSKIENĖ.