2018 METAIS KVIEČIAME BIBLIOTEKOJE SKAITYTI ŠIUOS PERIODINIUS LEIDINIUS:

Leidinys

Paskirtis

Leidinio turinys, temos

NATIONAL GEOGRAPHIC LIETUVA

5-8 klasių mokiniams ir mokytojams

Žurnalo misija – skleisti geografines žinias ir skatinti žmones rūpintis mūsų planeta. Per 124 metų istoriją „National Geographic“ tapo žinomas savo išskirtiniais reportažais ir nuotraukomis apie skirtingas kultūras, gamtą, mokslą ir technologijas.

NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS

1-6 klasių mokiniams

Žurnale rasite straipsnių apie pasaulį, žmones, gamtą, naujausius tyrinėjimus, daugybę neįtikėtinų nuotraukų, plakatų ir kitų smagių iliustracijų.

AR ŽINAI, KAD

5-8 klasių  mokiniams ir mokytojams

Tai naujausias gidas po technologijų, mokslo, kosmoso, gyvūnijos ir istorijos pasaulius. Kiekviename žurnalo numeryje rasite ne tik kasdieninių reiškinių paaiškinimų, bet ir sužinosite, kokią įtaką žmogui daro, rodos, labai labai toli visatoje vykstantys procesai.

PAUKŠČIAI

5-8 klasių mokiniams

Leidinyje spausdinamos ne mokslinės publikacijos, o įdomi faunistinė medžiaga, pažintiniai straipsniai apie paukščius, jų stebėjimą, tyrimus, gausinimą bei kita įdomi ornitologinė informacija.

LUTUTĖ

1-6 klasių mokiniams

Geras žurnaliukas smalsiems, gamta besidomintiems mokiniams!

OHO 10 MIN. ĮDOMŪS SUDOKU

5-8 klasių mokiniams ir visiems, kurie mėgsta spręsti galvosūkius

Žurnale  rasite pačius populiariausius pasaulyje skaičių galvosūkius – sudoku. Todėl šis žurnalas yra skirtas ir išskirtiniams sudoku mėgėjams, ir tiems, kurie nori pramankštinti smegenis ar tiesiog prasmingai praleisti laisvalaikį. Juk galvosūkių sprendimas ne tik stiprina atmintį, lavina mąstymą, tačiau, anot mokslininkų, padeda net sudeginti kalorijas.

NAMINUKAS

1-6 klasių mokiniams

Žurnale gausu įvairiausių užduočių, galvosūkių, kryžiažodžių, testų. Vaikai ras įdomių faktų iš viso pasaulio, rubriką „Technonaminukas“ apie šiuolaikinę techniką, susipažins su įdomiu žmogumi, taip pat anekdotų ir, žinoma, daug konkursų ir prizų! „Naminuke“ vaikai gali pareikšti savo nuomonę, spausdinami jų pasisakymai ir tikros istorijos iš mokyklos gyvenimo.

JUSTĖ

5-8 klasių mergaitėms

Šiame žurnale rasi visko, kas aktualu paauglei: pažintinių bei psichologinių straipsnių, linksmų istorijų, patarimų bei konkursų.

KELIONĖS IR PRAMOGOS

5-8 klasių mokiniams ir visiems, kuriems patinka kelionės po Lietuvą

Jame – turistinės Lietuvos naujienos, kelionių po Lietuvą maršrutai, įdomios vietos ir žmonės, lietuvių kelionių po pasaulį patirtis, kelionių ekspertų patarimai, kelionių idėjos, aktyvios pramogos ir kt.

ŠVIETIMO NAUJIENOS

Mokytojams

Informacinis leidinys, kuriame yra patikima informacija Lietuvos mokykloms, galimybė susipažinti su naujausiais švietimo pertvarkos dokumentais ir projektais, pasidalyti patyrimu.