2024 METAIS KVIEČIAME BIBLIOTEKOJE SKAITYTI ŠIUOS PERIODINIUS LEIDINIUS:

Leidinys

Paskirtis

Leidinio turinys, temos

NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS

1-6 klasių mokiniams

Žurnale rasite straipsnių apie pasaulį, žmones, gamtą, naujausius tyrinėjimus, daugybę neįtikėtinų nuotraukų, plakatų ir kitų smagių iliustracijų.

AR ŽINAI, KAD

5-8 klasių  mokiniams ir mokytojams

Tai naujausias gidas po technologijų, mokslo, kosmoso, gyvūnijos ir istorijos pasaulius. Kiekviename žurnalo numeryje rasite ne tik kasdieninių reiškinių paaiškinimų, bet ir sužinosite, kokią įtaką žmogui daro, rodos, labai labai toli visatoje vykstantys procesai.

LUTUTĖ

1-6 klasių mokiniams

Geras žurnaliukas smalsiems, gamta besidomintiems mokiniams!

SMEGENŪZAI

1-4 klasių mokiniams

Linksmas galvosūkių ir užduočių žurnalas vaikams. Vaikų mėgstamas užduotis ir suktus „Smegenų mūšio“ klausimus pristato patrauklūs ir nuotaikingi personažai. Žurnale užduotys yra pateiktos pagal sudėtingumą, jį nurodo spalvos: nuo lengvesnių žurnalo pradžioje iki sudėtingesnių pabaigoje.

NAMINUKAS

1-6 klasių mokiniams

Žurnale gausu įvairiausių užduočių, galvosūkių, kryžiažodžių, testų. Vaikai ras įdomių faktų iš viso pasaulio, rubriką „Technonaminukas“ apie šiuolaikinę techniką, susipažins su įdomiu žmogumi, taip pat anekdotų ir, žinoma, daug konkursų ir prizų! „Naminuke“ vaikai gali pareikšti savo nuomonę, spausdinami jų pasisakymai ir tikros istorijos iš mokyklos gyvenimo.

JUSTĖ

5-8 klasių mergaitėms

Šiame žurnale rasi visko, kas aktualu paauglei: pažintinių bei psichologinių straipsnių, linksmų istorijų, patarimų bei konkursų.

RUBINAITIS

Mokytojams

Publikuojami vaikų literatūros teorijos, istorijos ir kritikos straipsniai, supažindinama su lietuvių ir užsienio rašytojų, dailininkų iliustruotojų kūryba, recenzuojamos naujausios knygos, spausdinami pokalbiai su žymiais literatūros ir meno žmonėmis, pateikiama daug informacinės ir bibliografinės medžiagos.