2017 METAIS KVIEČIAME BIBLIOTEKOJE SKAITYTI ŠIUOS PERIODINIUS LEIDINIUS:

Leidinys

Paskirtis

Leidinio turinys, temos

NG KIDS

6-12 metų amžiaus vaikams

Žurnale rasite straipsnių apie pasaulį, žmones, gamtą, naujausius tyrinėjimus, daugybę neįtikėtinų nuotraukų, plakatų ir kitų smagių iliustracijų.

NAMINUKAS

7-14 metų amžiaus vaikams

Žurnale gausu įvairiausių užduočių, galvosūkių, kryžiažodžių, testų. Vaikai ras įdomių faktų iš viso pasaulio, rubriką „Technonaminukas“ apie šiuolaikinę techniką, susipažins su įdomiu žmogumi, taip pat anekdotų ir, žinoma, daug konkursų ir prizų! „Naminuke“ vaikai gali pareikšti savo nuomonę, spausdinami jų pasisakymai ir tikros istorijos iš mokyklos gyvenimo.

FLINTAS

7-12 metų vaikams

Jame gausu smagių bei įdomių užduočių, konkursų. Taip pat pateikiamos įvairios temos, įdomybės ir naujienos – aktualijos.

JUSTĖ

10-14 metų mergaitėms

Šiame žurnale rasi visko, kas aktualu paauglei: pažintinių bei psichologinių straipsnių, linksmų istorijų, patarimų bei konkursų.

REITINGAI

Mokytojams

Analitinis švietimo ir aukštojo mokslo žurnalas. Tai – pirmas ir vienintelis tokio tipo leidinys. Jis kokybiniais pjūviais analizuoja ir pateikia išsamius ir plačius absoliučiai visų švietimo ir aukštojo mokslo institucijų tyrimus ir reitingus.

VEIDAS

Visiems

Vienintelis Lietuvoje kokybiškas analitinis savaitraštis. Kiekviename savaitraščio „Veidas“ numeryje rasite aktualius straipsnius politikos, ekonomikos, švietimo, visuomenės, kultūros temomis.

RUBINAITIS

Mokytojams

Publikuojami vaikų literatūros teorijos, istorijos ir kritikos straipsniai, supažindinama su lietuvių ir užsienio rašytojų, dailininkų iliustruotojų kūryba, recenzuojamos naujausios knygos, spausdinami pokalbiai su žymiais literatūros ir meno žmonėmis, pateikiama daug informacinės ir bibliografinės medžiagos.

ŠVIETIMO NAUJIENOS

Mokytojams

Informacinis leidinys, kuriame yra patikima informacija Lietuvos mokykloms, galimybė susipažinti su naujausiais švietimo pertvarkos dokumentais ir projektais, pasidalyti patyrimu.