8a kl. kūrybinių darbų paroda „Interjero detalė“

Technologijų pamokose 8a kl. mokiniai tobulino savo projektinio darbo įgūdžius kurdami gaminį interjerui papuošti. Tai unikalus meno kūrinys – paveikslas iš vinių ir siūlų. Šiam tikslui buvo panaudota styginio meno technika. Aštuntokai atliko projektavimo darbus – ieškojo kūrybinių idėjų, ruošė brėžinius, pirko reikalingas medžiagas, atliko įvairius technologinius procesus, reikalingas darbo operacijas. Birželio 16 d. vestibiulyje surengta kūrybinių darbų paroda „Interjero detalė“. Parodoje dalyvauja: Deimantė Alimovaitė, Amelija Andriulevičiūtė, Andrius Danila, Klaidas Dukavičius, Adrija Kerevičiūtė, Erikas Povilionis, Dainoras Ramaška, Simona Savičenko, Agnė Stankevičiūtė, Raminta Stankevičiūtė, Silvija Tamaševičiūtė, Airidas Tvaranauskas, Rusnė Zvereva. Pamokas vedė ir parodą organizavo technologijų mokytojas VIRMANTAS MASIULIS.