8a klasės išvyka į Trakų raj. pelkynus

Birželio 16-17 d. 8a kl. mokiniai lankėsi Trakų raj., Semėliškėse, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Patyriminis žygis per pelkes“. Kvapą gniaužiančio žygio metu mokiniai grožėjosi tikra, natūralia pelke – klampojimas po pelkę mokinius pavertė tikrais ekspedicijos dalyviais. Ekskursijos į pelkes metu gidas papasakojo daugybę įdomių ir negirdėtų faktų apie pelkių susikūrimą, sandarą bei jų naudą gyvajai gamtai, išgirdo istorijų iš žygių po pelkes, sužinojo apie pelkių augmeniją bei gyvūniją. Vakare, pailsėję po žygio, mokiniai puikiai leido laiką draugų būryje sodyboje – sportavo, žaidė komandinius žaidimus, šaudė iš lanko į taikinius, maudėsi ežere, vakarojo prie laužo. Išvyką organizavo klasės auklėtoja RŪTA BINKIENĖ.