5-7 kl. mokinių mokslo metų pabaigos šventė „Sėkmės raktas“

Metų laikų ratas atnešė mus į vasaros glėbį… Mokslo metai baigėsi, suteikę daug džiaugsmo, malonių rūpesčių, vedę į žinių ir siekių pasaulį. Birželio 28 d. vyko 5-7 kl. mokinių mokymosi motyvacijos skatinimo šventė „Sėkmės raktas“, kurioje dalyvavo mokytojai, mokiniai ir jų tėvai. Šventės vedėjai LINA JASUNSKYTĖ ir JONAS ŽILINSKAS (6a kl.)  visus pasveikino su sėkminga mokslo metų pabaiga, paskatino plojimais palaikyti ir padrąsinti progimnazijoje besimokančius, nuo karo pabėgusius ukrainiečių vaikus. 6b kl. mokinės KAMILĖ VAŠKŪNAITĖ ir SOFIIA MOSKALENKO atliko ukrainiečių liaudies dainą „Shum“, nuotaikingą dainą „Gal tai meilė?“ atliko vokalinis instrumentinis ansamblis, šventės pabaigoje gatvės šokiu džiugino DEIMILĖ KUPRYTĖ ir URTĖ PETRUŠKEVIČIŪTĖ (6a kl.). Progimnazijos bendruomenę atvyko pasveikinti Seimo nario Kazio Starkevičiaus padėjėjos Rasa Barkauskienė ir Danutė Pukėnienė. Progimnazijos direktorė ANTANINA DŽIUGIENĖ pasveikino visus su mokslo metų pabaigos švente, apibendrino nuveiktus darbus, pasidžiaugė 2021-2022 m. m. mokinių pasiekimais, įteikė padėkas ir vertingas knygas, kurias dovanojo Seimo narys KAZYS STARKEVIČIUS, aktyviausioms bibliotekos skaitytojoms  ADRIANAI AGRBAI (7b kl.) ir LINAI JASUNSKYTEI (6a kl.) ir šeštų klasių puikiai besimokantiems mokiniams. Už aktyvią socialinę – pilietinę veiklą įteikė padėkas: JONUI ŽILINSKUI (6a kl.), BENUI MIKELĖNUI, EDVINUI ULINSKUI (6b kl.), ADRIANAI KOVARSKYTEI, AUSTĖJAI MARINAITEI (7a kl.), EMILIJAI CENENKAITEI, ADRIANAI AGRBAI, VIKTORIJAI TAKULINSKAITEI, GABIJAI SAMAJAUSKAITEI, AUSTĖJAI ALEKSAITEI, KIPRUI KUNICKUI, AMELIJAI STASIULYTEI, GVIDUI VILČINSKUI (7b kl.). Garsiais plojimais įteikiant padėkas už puikius mokymosi pasiekimus pasveikinti:

TAURAS KALUŽEVIČIUS 5a kl.

KLAIDAS JUOČEPYS 5b kl.

ANELĖ NARUŠEVIČIŪTĖ 5b kl.

SAIMONAS PAURAZAS 5b kl.

UGNĖ SABALIAUSKAITĖ 5b kl.

URTĖ ŽYPRYTĖ 5b kl.

LIJA DAVIDAVIČIŪTĖ 6a kl.

KAMILĖ JASULAITYTĖ 6a kl.

LINA JASUNSKYTĖ 6a kl.

KASPARAS PALČIAUSKAS 6a kl.

URTĖ PETRUŠKEVIČIŪTĖ 6a kl.

JONAS ŽILINSKAS 6a kl.

VESTINA RASIUKEVIČIŪTĖ 6b kl.

DOVYDAS SAMUILIS 6b kl.

KOTRYNA ŠILINSKYTĖ 6b kl.

JULIUS RAGAUSKAS 7a kl.

NOJUS VOSYLIUS 7a kl.

TAURAS ŽUMBAKYS 7a kl.

AUSTĖJA ALEKSAITĖ 7b kl.

GABIJA SAMAJAUSKAITĖ 7b kl.

AMELIJA STASIULYTĖ 7b kl.

Septintų klasių puikiai besimokantiems mokiniams įteiktos 20 Eur vertės dovanų kortelės. Renginį organizavo: istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ, muzikos mokytoja RIMANTĖ JANKAUSKIENĖ, pavaduotoja ugdymui RŪTA BŪTAUTĖ. Linkime linksmų atostogų, turiningo laisvalaikio ir saugaus poilsio!