Atvira fizinio ugdymo pamoka Kauno miesto mokytojams

Birželio 22 d. fizinio ugdymo mokytojas JUSTAS ALIŠAUSKAS 7a kl. mokiniams vedė atvirą pamoką „Lengvoji atletika taikant žaidimų metodus“. Mokytojas dalinosi įtraukiojo ugdymo metodais, kuriuos sužinojo Erasmus+ projekto „Švietimo prieinamumo, įtraukties didinimo pagrindas – tikslingai besimokanti organizacija“ kvalifikacijos kėlimo kursų „Visi vaikai ypatingi“, vykusių Tenerifėje (Ispanija) metu. Mokiniai, žaisdami komandose, atliko tikslingai parinktus lengvosios atletikos bėgimo pratimus, palaipsniui įtraukiančius, aktyvinančius visus mokinius. Pamoką stebėjo progimnazijos pedagogai ir Kauno švietimo įstaigų fizinio ugdymo, pradinio ugdymo mokytojai. Jaukioje aplinkoje vyko pamokos aptarimas, moderuojamas pavaduotojos ugdymui Rūtos Būtautės.