Sveikatos ugdymo diena progimnazijoje

Rugsėjo 14 d. progimnazijos bendruomenei buvo organizuoti „Sveikatos ugdymo dienos” renginiai.  Pirmos ir antros pamokų metu  renovuotame progimnazijos aikštyne sportavo  5-8 klasių mokiniai, per trečią ir ketvirtą pamokas sveiko gyvenimo būdo mokėsi 1-4 klasių mokiniai: stadione  bėgo krosą, sporto aikštelėse žaidė mini futbolą, krepšinį 3X3, kvadratą, judriuosius žaidimus, susirišę poromis – rankinį „Tumbi-Jumbi“, išbandė savo stiprybę mesdami „kareivišką“ batą, stengėsi kuo taikliau užmesti žiedus ant taikinio, galynėjosi traukdami virvę. Šventę organizavo kūno kultūros mokytoja GRETA ŠIŪŠIENĖ. Jai talkino klasių auklėtojai ir kiti mokytojai, savo pamokas integravę į žmogaus saugos, sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai programas.