Penktokų krikštynos

Lapkričio 20 d., pasibaigus pamokoms, 6-ų klasių mokiniai „pagrobė“ penktokus ilgai lauktam „krikšto suteikimui“. Su vaikiškomis karūnomis ant galvų, susikibę virvėn, penktokai buvo supažindinami su progimnazijos aplinka, mokytojų kabinetais. Kiekviename iš jų mokiniai turėjo atlikti užduotis, kurias jiems paruošė šeštokai. Atsakę į klausimus, padainavę, „paskiepyti“ nuo visų ligų bei „pašventinti“ miltais, penktokai susirinko į progimnazijos aktų salę. Ten jie privalėjo pristatyti savo auklėtojas, o auklėtojos užrištomis akimis mėgino atpažinti savo mokinukus. Šventė vainikuota „Penktoko priesaikos“ priėmimu, atsisveikinimu su vaikiškomis karūnomis ir paskutinio čiulptuko įteikimu. Renginį organizavo 6a ir 6b klasių auklėtojos KRISTINA GAGIENĖ ir LIGITA MINKAUSKIENĖ.