Interneto svetainių kūrimo konkursas

Kovo-balandžio mėn. informatikos pamokų metu 8-tų kl. mokiniai mokėsi naudoti informacijos publikavimo internete priemones, susipažino su įsivaizduojamų įmonių veiklos aspektais, kurie gali būti pristatomi internete. Pasirinkę sau įdomias veiklas, kūrė jas iliustruojančias interneto svetaines. Mokiniai, įdomiausiai pateikusieji svetainių turinį, jas pristatė ir pasidalino kūrimo patirtimi aštuntokų renginyje. Komisijos sprendimu geriausiais pripažinti 8a kl. mokinių URTĖS PETRUŠKEVIČIŪTĖS (1 vieta), JONO ŽILINSKO (2 vieta) ir 8b kl. mokinės AIRIDOS VANAGAITĖS (3 vieta) darbai. Nugalėtojams įteiktos progimnazijos direktorės padėkos ir saldūs prizai. Mokinius ruošė informacinių technologijų mokytojas RIČARDAS GASIULIS.