Aukštos vietos Kauno m. 5 kl. mokinių istorijos olimpiadoje

Balandžio 25 d. vyko Kauno miesto 5 kl. mokinių istorijos olimpiada ,,Ką žinau apie Lietuvos istoriją“, kurią organizavo Kauno švietimo inovacijų centras ir Kauno šv. Kazimiero progimnazija. Renginio tikslas – skatinti mokinius domėtis istorijos mokslu, ugdytis pagarbą praeities kartų kultūriniam palikimui, ugdyti mokinių pažinimo ir pilietiškumo kompetencijas, lavinti darbo su istorijos šaltiniais įgūdžius, suteikti papildomų žinių apie savo kraštą ir jo praeitį. Olimpiadoje dalyvavusios 5a kl. mokinės tarp trisdešimt keturių miesto 5-ų kl. mokinių pasiekė aukštus laimėjimus: GABIJA KEPEŽINSKAITĖ užėmė 2 vietą, IEVA ALISA ŽMUIDAITĖ – 6 vietą. Mokines olimpiadai parengė istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.