Susitikimai, skirti Tarptautiniam mokyklų bibliotekų mėnesiui

Spalis – Tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo. Šių metų tema – „Skaitydami kuriame taikų ir harmoningą pasaulį“. Visi esame labai skirtingi, tačiau gyvendami globaliame pasaulyje, jaučiame taikos ir harmonijos poreikį. Skaitymas gali padėti suprasti ir palaikyti vieniems kitus, skaitydami keliame klausimus apie mūsų misiją ir atsakomybę ateities kūrime, galime įvertinti, kokias nelaimes neša žmonių nesantaika ir neapykanta. Siekdama paskatinti mokinių skaitymą ir susidomėjimą knygomis, atsižvelgdama į šių metų temą, bibliotekininkė VIKTORIJA GRIMAŠEVSKYTĖ integruotų lietuvių kalbos pamokų metu 5-7 kl. mokiniams parengė knygų pristatymus. Jų metu su mokiniais diskutavo, kodėl vaikai dažniausiai nemėgsta skaityti, ką daryti, jog tai pasikeistų. Po pristatymų mokiniai noriai rinkosi knygas skaitymui namuose.