Olimpinis mėnuo 2022

Spalio mėn. 1a, 1b, 3a, 3b, 4a, 4b kl. mokiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Olimpinis mėnuo 2022“, kurį organizavo Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Projekto tikslas – skatinti pradinių klasių mokinių fizinį aktyvumą, sveiką mitybą ir kokybišką poilsį. Mokiniai dalyvavo įvairiose motyvuojančiose ir linksmose veiklose: mokėsi taisyklingai kvėpuoti, aktyviai mankštinosi atlikdami imitacinius pratimus, išmėgino juoko terapiją, žaidė bendravimo ir bendradarbiavimo žaidimus, mokėsi pažinti emocijas. Antrą projekto savaitę visi projekto dalyviai turėjo galimybę virtualiai susitikti ir pabendrauti su Lietuvos olimpiečiais – Diana Zigainova, Ieva Sarapinaite, Laura Juškaite, Mantu Strolia, Tadu Tamašausku ir Henriku Žustautu. Olimpinis mėnuo įtraukė į įvairias veiklas tiek pamokų, tiek pertraukų metu. Visiems projekto dalyviams įteikti diplomai. Veiklas progimnazijoje organizavo pradinio ugdymo mokytojos: ALMA KATLAUSKIENĖ, VIDA MATUSEVIČIENĖ NERINGA GAUBIENĖ, ZITA ŠEINAUSKIENĖ, DAINA GIRDZEVIČIENĖ, SAULĖ EIMUTIENĖ.