1 vieta interaktyviame istorijos orientaciniame žaidime „Įžymių žmonių pėdsakais“

Spalio 20 d. vyko Kauno m. mokyklų 7-8 kl. mokinių interaktyvus istorijos orientacinis žaidimas – konkursas „Įžymių žmonių pėdsakais“, kurį organizavo Kauno „Vyturio“ gimnazija, Kauno švietimo inovacijų centras, Kauno m. istorijos mokytojų metodinis būrelis. Renginio tikslas – taikant aktyvius ir netradicinius mokymo(si) metodus, taikant QR kodų nuskaitymo programą ir topografinius žemėlapius populiarinti nuostatą, kad kiekvienas mokinys turi gerai išmanyti ir suprasti savo miesto istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo gimtine jausmą, puoselėti savo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes. Žaidimas papildė renginių programą „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“. Konkurse dalyvavo 7a kl. mokiniai LINA JASUNSKYTĖ, EMILIJA BORUSEVIČIŪTĖ, JONAS ŽILINSKAS ir užėmė 1 vietą. Sveikiname nugalėtojus! Mokinius konkursui paruošė istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.