Projektas „Būk tuo pokyčiu, kurį nori matyti pasaulyje – Talentų šou 2020“

Gegužės 11-29 d. 1-8 kl. mokiniai dalyvavo projekte „Būk tuo pokyčiu, kurį nori matyti pasaulyje – Talentų šou 2020“. Projektas vyksta trečius metus. Šiemet mokiniai negalėjo pasirodyti scenoje, tad savo talentus pristatė nuotoliniu būdu. Pasirodymai buvo labai įvairūs: biliardo turnyras, populiarieji gatvės šokiai, baletas, pramoginiai šokiai, choreografinė gimnastika, gimnastika su kamuoliu bei kaspinu, eilėraščių deklamavimas, solo atliekamos dainos bei šokiai, pianistų atliekami muzikiniai kūriniai. Talentų šou dalyviai: MELITA DEREVIANKAITĖ, MĖTA SABALIAUSKAITĖ (1a kl.), PATRICIJA RAFINAVIČIŪTĖ (1b kl.), ARIELĖ DANUSAITĖ, KAMILA ŽIŠKAITĖ (2a kl.), ĄŽUOLAS TADARAVIČIUS, UGNĖ PETKEVIČIŪTĖ, VĖJA MATONYTĖ (2b kl.), AISTĖ MATYŽIŪTĖ, SMILTĖ BŪTAUTAITĖ (3b kl.), LUKAS CIBULSKIS, MIGLĖ STAŠKŪNAITĖ (4a kl.), MARIJA KAVALIAUSKAITĖ (4c kl.), AUSTĖJA MARINAITĖ, MARTYNAS MATULEVIČIUS (5a kl.), MATAS BUČYS (7b kl.). Mokiniai apdovanoti padėkos raštais. Klasės draugų pasirodymais šią savaitę mokiniai pasidžiaugs virtualių renginių-susitikimų metu Zoom aplinkoje. Projektą organizavo muzikos mokytoja RIMANTĖ JANKAUSKIENĖ.