,,Sveikatiados iššūkis – renkuosi sveikatai palankius užkandžius!“

Gegužės mėn. 5-8 kl. mokiniai įvykdė penktąjį ilgalaikio sveikos gyvensenos ugdymo projekto ,,Sveikatiados maisto detektyvai“ iššūkį – ,,Sveikatiados iššūkis – renkuosi sveikatai palankius užkandžius!“, valio. Tikslas – suteikti žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Mokiniai aktyviai ir išradingai gamino įvairius sveikatai palankius užkandžius. Nuotraukose pristatomi Granto Alešiūno (5a kl.), Kristupo Kazilo (5b kl.), Deimantės Alimovaitės, Agnės Stankevičiūtės (6a kl.), Agnės Lapinskaitės (7a kl.), Mantės Vėželytės (7b kl.), Viktorijos Pažėraitės (8b kl.) pagaminti sveiki užkandžiai. Dalyvauti projekte mokinius paskatino fizinio ugdymo mokytoja GRETA ŠIŪŠIENĖ ir socialinė pedagogė VILIJA RAMONIENĖ.