Dalyvavimas konkurse ,,Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“

Lituanistų sambūris drauge su Valstybine lietuvių kalbos komisija, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutu, Lietuvių kalbos institutu, Lietuvių kalbos draugija ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerija 2023 m. spalio-gruodžio mėn. organizavo kūrybinių darbų konkursą „Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“. Konkurso tikslas – stiprinti mokinių kalbinę ir kultūrinę savimonę, asmeninį ryšį su lietuvių kalba, tarmėmis, skatinti domėtis savo gyvenamąja vietove, jos kalbiniu kultūriniu paveldu. 6b kl. mokinys JONAS ĄŽUOLAS DRAUGELIS pristatė savo darbą – interviu su skulptoriumi Sigitu Straigiu ,,Mano krašto kultūros asmenybė“. Dalyvavimą konkurse inicijavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja DALĖ ASAKAVIČIENĖ.