Plenero „Pajausk rudenį Kauno senamiestyje – Nuo tilto iki tilto“ nugalėtojai

Rugsėjo 18 d. Kauno senamiestyje vyko tradicinis 5-12 kl. mokinių fotografijos, tapybos, žemės meno projektas – pleneras „Pajausk rudenį Kauno senamiestyje – Nuo tilto iki tilto“, skirtas popiežiaus Pranciškaus vizitui Lietuvoje. Kūrybiniai darbai, visą rudenį eksponuojami Kauno pedagogų kvalifikacijos centre, vėliau persikels į kitas erdves, į Lietuvos Respublikos Seimą. Lapkričio 5 d. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre vyko plenero dalyvių apdovanojimo šventė. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad 5-6 kl. amžiaus grupėje laureatėmis tapo mūsų progimnazijos 5a kl. mokinės KARINA TREPENAITYTĖ (fotografija) ir SIMONA SAVIČENKO (žemės meno instaliacija), 7-8 kl. – II vietą laimėjo 8a kl. mokinė PATRICIJA GAGAITĖ, konkursui pateikusi fotografijos meno darbus. Mokinės apdovanotos diplomais ir atminimo dovanėlėmis. 8a kl. mokinei KAMILEI SINKEVIČIŪTEI įteiktas padėkos raštas. Konkursui mokines paruošė dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.