Laureatai šalies projekte ‚,Atviros kultūriniam paveldui asmenybės ugdymas daugiakultūrinėje visuomenėje – Lietuvos kultūrų mozaika“

Vasario mėn. vyko mokinių kūrybinių darbų konkursas „Meilė dar gali būti…“ (iliustracijos pagal lietuvių, rusų, lenkų, ukrainiečių, žydų, baltarusių ir kitų Lietuvoje tradiciškai gyvenančių tautų literatūros kūrinius), kuris yra tęstinio šalies projekto „Atviros kultūriniam paveldui asmenybės ugdymas daugiakultūrinėje visuomenėje – Lietuvos kultūrų mozaika“ dalis. Konkurse dalyvavo LIJA DAVIDAVIČIŪTĖ (8a kl., laureatė), ANDRIJ RIADSKYJ (8b kl., laureatas), ŠARŪNĖ MATONYTĖ (7a kl., padėka), VAKARĖ NEŠUKAITYTĖ (7a kl., padėka), NOJUS ALEKSANDRAVIČIUS (7b kl., padėka). Konkursui mokiniai pateikė A. Puškino, N. Gogolio, M. Bulgakovo pasirinktų kūrinių iliustracijas, kūrybiniai darbai buvo eksponuojami parodoje Vilniaus senajame teatre. Dalyvavimą projekte inicijavo rusų kalbos mokytoja DANGIRA MIKALAUSKIENĖ.