Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Progimnazija dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001). Projektas finansuojamas ES struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką. Projekto įgyvendinimo metu vykdomos šios veiklos: gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonių ir įrangos įsigijimas; gamtos ir technologinių mokslų mokymui įsigytų mokymo priemonių ir įrangos panaudojimo ugdymo procese metodikų parengimas. Progimnazija jau gavo 49 mokymo priemonės ir įrangą pasaulio pažinimo dalykui mokyti 1-4 klasėse. Progimnazijoje įrengtoje Gamtos laboratorijoje nuo 2018 m. rugsėjo pradinių klasių mokiniai galės tyrinėti, eksperimentuoti, atlikti bandymus naudodami įvairius laboratorinius indus, termometrus, svarstykles, lupą, žiūronus, mokyklinį mikroskopą, gamtos tyrinėjimo bei naudingų iškasenų rinkinius, mini meteo stotelę, šaldiklį, fizikos mokymo priemones (optikos, magnetų ir metalinių plokštelių, elektros grandinės bei kitus rinkinius) ir kt. Planuojama, kad 2019 m. pradžioje mokyklas pasieks ir 5–8 klasėms skirtos gamtos mokslų, technologijų dalykų mokymo priemonės ir įranga.