Dalyvavimas Kauno m. 6-8 kl. mokinių konferencijoje „Patyčios ar žaidimas?“

Kovo 25 d. KTU Vaižganto progimnazijoje vyko Kauno miesto 6-8 kl. mokinių konferencija „Patyčios ar žaidimas?“. Konferencijos tikslas – skatinti mokinius viešai kalbėti apie patyčių problemą, dalintis su bendraamžiais savo patirtimi, įgyta ieškant patyčių problemos sprendimo būdų, ugdyti patyčių, smurto netoleravimą, kurti draugišką aplinką. Konferenciją sudarė dvi dalys. Pirmoje dalyje pristatyti pranešimai, antroje dalyje vyko praktinės, patyriminės dirbtuvės – molio lipdymas. Progimnaziją atstovavo ir pranešimą „Draugiška klasė: kaip to pasiekti?“ pristatė mokinės Deimilė Kuprytė (8a kl.), Gerda Norvaišaitė (7a kl.) ir Paulina Grybauskaitė (8b kl.). Mergaitės apdovanotos padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Mokines ruošė psichologė SIMONA DUBICKIENĖ.