Lietuvių kalbos dienos progimnazijoje

Vasario-kovo mėn. progimnazijoje vyko įvairūs renginiai ir iniciatyvos lietuvių kalbos dienoms paminėti. Tradiciškai buvo renkamas gražiausias lietuviškas žodis, šį titulą laimėjo žodis AČIŪ. Bibliotekoje 5-8 kl. mokiniai kūrybiškai pažvelgė į mįsles, patarles bei liaudies išmintį, kurdami „Smulkiosios tautosakos medį“, buvo skatinami skaityti lietuvių autorių knygas. 7-8 kl. mokiniams vyko integruotos lietuvių kalbos ir dailės pamokos „Klaidos linksmai“, kurių metu mokiniai išsiaiškino netaisyklingus sakinius, žodžių junginius, juos taisė, pasirinkę netaisyklingą posakį, piešė kalbines karikatūras. Lietuvių kalbos dienas organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ, DALĖ ASAKAVIČIENĖ, bibliotekininkė VIKTORIJA ŠPOKĖ.