Prizininkė Pasaulio vaikų haiku konkurse

Kovo mėn. baigėsi Pasaulio vaikų haiku konkursas, kurio pagrindinis organizatorius – Japonijos avialinijų bendrovės JAL fondas, Lietuvoje konkursą vykdo Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra, globoja Japonijos ambasada. Haiku – tai unikali, Japonijoje gimusi poezijos forma, sustabdanti akimirką ir nusakanti jos grožį. Šiųmetė konkurso tema – šeima, skatinusi išreikšti tai, kas joje brangu, vertinimo komisiją įpareigojusi nuoširdžiai įsigilinti į kiekvieną darbą ir rasti sėkmingiausiai per haiku poezijos ir piešinio sinergijos formą atspindinčius kūrinius, kurie įamžintų reikšmingas šeimos akimirkas. Sulaukta 910 darbų iš 25 šalies miestų ir rajonų. Išrinkti 6 laureatai ir 20 prizininkų. Prizininke tapo 7b kl. mokinė URTĖ CIKANAVIČIŪTĖ. Balandžio 25 d. 12 val. dalyviai, jų mokytojai ir tėveliai kviečiami į Nacionalinę dailės galeriją, kur vyks nugalėtojų pagerbimo šventė, dalyvaus garbingi svečiai, komisijos vertintojai, bus įdomi renginio programa ir galimybė pasižiūrėti šio konkurso darbų, nusifotografuoti ir iš drono skrydžio įsiamžinti, taip užfiksuojant gražias ir prasmingas kūrybines patirtis. Dalyvauti konkurse paskatino lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ ir dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.