Šiaurės šalių literatūros savaitės minėjimas

Lapkričio 13-19 d. vyko tarptautinis kultūrinis projektas „Šiaurės šalių literatūros savaitė“, kurio tikslas – puoselėti garsinio skaitymo ir šiaurietiško pasakojimo tradiciją, skatinti skaitymą. 2a, 3a, 3b, 4a, 6a ir 7b kl. mokiniai garsiniuose skaitymuose „Auštant“ skaitė ištrauką iš skandinavų kultūros paveldo dalimi tapusios A. Lindgren knygos „Emilis iš Lionebergos“, diskutavo, apie kokias vertybes kalbama, plačiau sužinojo apie Šiaurės šalis bei jų literatūros kūrinius. 1-4 kl. mokiniai nupiešė 60 Emilio veidų, iliustracijomis papuošė 3 aukšto stendą. Skaitymus ir parodą organizavo bibliotekininkė VIKTORIJA ŠPOKĖ, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos DALĖ ASAKAVIČIENĖ, RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ, pradinio ugdymo mokytojos ALMA KATLAUSKIENĖ, JŪRATĖ LEVIŠAUSKAITĖ MIKALAUSKIENĖ, AUSMA GERVYLĖ, NERINGA GAUBIENĖ, dailės ir technologijų mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.