Respublikinis mokinių piešinio/idėjos konkursas „Dizainas ateičiai: saulė, vėjas ir vanduo“

Kovo 1 d. Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete vyko respublikinis 7–12 kl. mokinių tarpdisciplininis dailės-technologijų sričių piešinio/idėjos konkursas „Dizainas ateičiai: saulė, vėjas ir vanduo“. Monochrominiuose piešiniuose mokiniai turėjo pavaizduoti dizaino objektus su bent vienu iš atsinaujinančių energetikos šaltinių elementų – saule, vėju ar vandeniu. Dalyviai kūrybinės užduoties įvykdymui turėjo tris valandas ir galėjo laisvai rinktis atlikimo techniką. Progimnazijai atstovavo 8a kl. mokinė PATRICIJA GAGAITĖ. Mokinius lydintys mokytojai dalyvavo atskirai jiems sukurtose užimtumo programose ir paskaitose, kurias vedė Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto dėstytojai. Dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ turėjo galimybę susipažinti su taikomosios keramikos programa ir dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse „Kaulinio porceliano dekoravimo būdai“.