„Šiurpnaktis“ progimnazijoje

Spalio 26 d. vyko „baisiai“ smagus 5-8 kl. mokinių renginys „Šiurpnaktis progimnazijoje“. Renginio sumanytoja, dailės mokytoja ir mokinių tarybos kuratorė KRISTINA GAGIENĖ, kartu su mokinių tarybos atstovais renginiui pradėjo ruoštis jau nuo spalio mėnesio pradžios. Progimnazijos erdvėse buvo įrengta foto siena, kur dalyviai galėjo įsiamžinti skeleto draugijoje tarp voratinklių, šikšnosparnių ir „krauju“ aptaškytų dekoracijų. Mokiniai pasipuošė ir patys. Kiekvienas stengėsi atrodyti kuo šiurpiau, baisiau, originaliau. Kur pasisuksi – vampyrai, zombiai, skeletai, gyvūnai ar pamišėliai, tad įspūdingiausią kostiumą išrinkti buvo tikrai sunku. Mokytojai daugiausiai balų skyrė ROKUI KARDAUSKUI (8b kl.), KAMILEI JUOČEPYTEI (7a kl.) ir NEDAI DAVIDAVIČIŪTEI (7a kl.). Plojimais balsavusieji mokiniai savo simpatijas atidavė GYČIUI LAURINAVIČIUI (8b kl.). Renginio vedėjos, aštuntokės PATRICIJA GAGAITĖ ir LIEPA KONDRATAVIČIŪTĖ bei septintokė MEDA MOTIEJŪNAITĖ, paskelbė šiurpiausiai gražiausio pjaustyto moliūgo konkursą, kuriame, komisijos sprendimu, pagrindinis prizas atiteko 7b klasei. Po to prasidėjo tikros „Šiurpnakčio“ linksmybės: mokiniai vyniojo mumijas, šoko zombiškus šokius, tamsoje kūrė šviesos ratą, pasakojo apie savo šiurpiausią apsilankymo vietą, vykdė Drakulos įsakymus, tapo sustingusiais skeletais, apsilankė vaiduokliškame siaubo – pabėgimo kambaryje, kurį įrengė išradingieji 7a kl. mokiniai. Į jį patekusieji klaidžiojo visiškoje tamsoje, tarp netikėtai pasirodančių šmėklų, ir ieškojo paslėpto rakto nuo laiptinės durų. Vakaro metu dar buvo galima išbandyti lietimo – pojūčių testą, patirti maisto derinimo iššūkį, apsilankyti būrimo salone ir pabuvoti klyksmo kambaryje. Renginį vainikavo žaidimas „Vaiduokliukų gaudymas tamsoje“ ir šmėklų diskoteka.