Respublikinis jaunųjų tyrėjų konkursas „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“

Kovo 28 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre, Litexpo parodos „Studijos ir karjera 2024“ metu vyko respublikinio 3-8 kl. jaunųjų tyrėjų konkurso „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“ baigiamasis etapas, kuriame 53 geriausius darbus pristatė 87 mokiniai. Darbų vertinimo kriterijai: moksliškumas, kūrybiškumas, savarankiškumas, rezultatų ir išvadų pagrįstumas, stendo estetinis vaizdas, autorių gebėjimas diskutuoti su ekspertais. 8b kl. mokiniai VESTINA RASIUKEVIŪTĖ ir DOVYDAS SAMUILIS (darbo vadovė – matematikos mokytoja LIGITA MINKAUSKIENĖ) pristatė tiriamąjį matematinį darbą „Skaičiai aplink mus“, kurio tikslas – Fibonačio skaičių sekos pastebėjimas gyvojoje gamtoje, architektūroje, muzikoje bei realiame gyvenime. Nacionalinio konkurso etapo organizatorius – Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra.