Dalyvavimas konkurse „Aš ir policija “

Kovo 28 d. vyko 8-12 kl. mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso „Aš ir policija“ I etapas, kurį organizavo Kauno apskrities VPK Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyrius. Renginio tikslas – didinti nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos veiksmingumą, įgyvendinti tam skirtas prevencijos priemones, suteikti mokiniams teisinių ir su policijos veikla susijusių žinių, ugdyti mokinių kūrybiškumą, skatinti jaunimo atsakingumą ir pilietiškumą, švietimo įstaigų bendruomenių ir teisėsaugos institucijų bendradarbiavimą. Progimnaziją atstovavę LIJA DAVIDAVIČIŪTĖ, KAMILĖ JASULAITYTĖ, URTĖ PETRUŠKEVIČIŪTĖ ir JORIS TAURA (8a kl.) sėkmingai konkuravo su gimnazijų mokiniais ir užėmė 7 vietą. Mokinių dalyvavimą konkurse inicijavo istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ ir socialinė pedagogė ADA ČARAITĖ.