1 vieta konkurse „Vienuolika klausimų apie Kovo 11-ąją“

Kovo 28 d. vyko Kauno m. mokyklų 7-8 kl. mokinių viktorina „Vienuolika klausimų apie Kovo 11-ąją“, kurią organizavo Kauno švietimo inovacijų centras, istorijos mokytojų metodinė taryba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija. Viktorina skirta Nepriklausomybės atkūrimo 34-osioms metinėms paminėti. Jos tikslas – taikant aktyvius ir netradicinius mokymosi metodus ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi žinoti ir suprasti savo šalies istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo savo Tėvyne jausmą, skatinti mokinių bendravimą ir bendradarbiavimą, istorinį sąmoningumą, lavinti mąstymą, padedantį orientuotis gyvenime ir tapti atsakingais, iniciatyviais piliečiais, gebančiais aktyviai dalyvauti visuomenės ir valstybės gyvenime. Konkurse dalyvavo keturiolika Kauno m. ugdymo įstaigų komandų. Progimnazijai atstovavę LINA JASUNSKYTĖ, KASPARAS PALČIAUSKAS (8a kl.), BENAS MIKELĖNAS (8b kl.), LUKAS ŠABLEVIČIUS (7b kl.) užėmė 1 vietą. Sveikiname nugalėtojus. Mokinius konkursui paruošė istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.