Respublikinė kūrybinė konferencija „Šv. Kazimiero asmenybės vertybių raiška“

Kovo 5 d. Kauno šv. Kazimiero progimnazijoje vyko respublikinė mokytojų ir mokinių kūrybinė konferencija „Šv. Kazimiero asmenybės vertybių raiška“. Tikslas: kūrybiškai gilinti žinias apie šv. Kazimiero asmenybę, vertybes, ugdyti retorikos įgūdžius, skatinti mokinius kūrybiškai taikyti informacines technologijas bei socialines medijas. Mokiniai dalyvavo pasirinktose teatro, muzikos, dailės kūrybinėse grupėse, technologijų dirbtuvėse, interaktyvioje viktorinoje. Konferencijoje dalyvavo 5b kl mokinės: ADRIJA MILIUŠAITĖ, GERDA ARDZIJAUSKAITĖ, GODA KONSTANTINAVIČIŪTĖ, KOTRYNA DAPKEVIČIŪTĖ ir 8b kl. mokinys MANTAS ŠVECOVAS. Mokytojų kūrybinių-tiriamųjų pranešimų grupėje dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ pristatė pranešimą „Penkių vertybių pamatas ugdant kūrybišką, laisvą ir pasiaukojančią asmenybę“.