3a klasės išvyka į Lietuvos banko Pinigų muziejų

Balandžio 25 d. 3a kl. mokiniai lankėsi Lietuvos banko Kauno rūmuose. Lietuvos bankas – tai centrinės bankininkystės simbolis, savo interjeru bei eksterjeru išsiskiriantis objektas, simbolizuojantis Kauno klestėjimą tarpukariu. Mokiniai apžiūrėjo daugiau nei 3 tonas sveriančias saugyklos duris bei vieną seniausių liftų Kaune, pabuvojo pirmojo Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Augustino Valdemaro apartamentuose su 8 metrų aukščio kupolu. Pinigų muziejuje gilino žinias apie įvairiais istoriniais laikotarpiais Lietuvoje egzistavusius pinigus, atliko praktines užduotis. Ekskursiją užbaigė istorinėje Laisvės alėjos ,,Spurginėje“. Išvyką organizavo pradinio ugdymo mokytoja JŪRATĖ LEVIŠAUSKAITĖ MIKALAUSKIENĖ.