Antikorupcinių renginių savaitė

Gruodžio 3-7 d. progimnazijoje organizuota renginių savaitė, skirta Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti. Tikslas – ugdyti mokinių antikorupcines nuostatas, skatinti domėtis korupcijos prevencija. Gruodžio 6 d. vyko integruotos etikos ir pasaulio pažinimo pamokos 1-4 klasėse ,,Padėkos gėlė“, kurių metu mokiniai kūrė žiedus su žodžiu „Ačiū“, skirtus įvairių profesijų žmonėms. 5-8 kl. mokiniams antikorupcinio ugdymo programa integruota gruodžio 7 d. pirmos pamokos metu. Progimnazijos mokiniai prisijungė prie Kauno miesto mokinių antikorupcinės akcijos „Aš renkuosi sąžiningą Lietuvą“. Kūrybinėse dirbtuvėse klasių deleguotos komandos iliustravo pasirinktą antikorupcinį šūkį. Geriausiais pripažinti 7a, 8a ir 8b kl. mokinių darbai. Konkurse „Būk sąžiningas“ nugalėjo 5b kl. komanda, sumaniai atlikusi renginio vedėjų – MARTYNO PABIRŽIO, GINTARO GAUČIO, DOVYDO DANEIKOS (8a kl.) sukurtas užduotis. Progimnazijos direktorė pasveikino dalyvius ir įteikė dovanėles. Antikorupcinių renginių veiklas organizavo istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ, socialinė pedagogė VILIJA RAMONIENĖ ir pradinio ugdymo mokytoja DAINA GIRDZEVIČIENĖ.