Puikiai besimokančių 2-8 klasių mokinių pramoginė-pažintinė išvyka

Birželio 1 d. puikiai besimokantys 2-8 klasių mokiniai vyko į Kaišiadorių rajone esantį Pratkūnų kaimą, kur dalyvavo 5 valandų edukacinėje programoje ,,Indėniška fiesta“. Mokiniai dainavo indėniškas dainas, klausėsi pasakojimo apie indėnų gyvenimo papročius, atliko praktines užduotis su indėniško rašto pavyzdžiais. Visi kartu kepė ir skanavo indėnišką duoną, naudodamiesi indėniškais simboliais dalyvavo įdomiose rungtyse ieškodami paslėpto lobio. Išvyką organizavo pavaduotoja ugdymui VIRGINIJA STIPINIENĖ, kartu su mokiniais vyko pradinių klasių mokytojos ALMA KATLAUSKIENĖ, IEVA ZVICEVIČIENĖ, dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ. Siekdama motyvuoti puikai besimokančius mokinius išvykos organizavimą inicijavo progimnazijos direktorė ANTANINA DŽIUGIENĖ, iniciatyvai pritarė progimnazijos taryba.