Mokslo metų baigimo šventė „Sėkmės raktas“

Gegužės 31 d. progimnazijoje vyko 1-4 klasių mokinių mokymosi motyvacijos ir pozityvaus elgesio skatinimo šventė „Sėkmės raktas“. Renginio metu progimnazijos direktorė Antanina Džiugienė už puikius mokymosi pasiekimus įteikė padėkas 61 mokiniui (25 pirmokams, 16 antrokų, 12 trečiokų, 8 ketvirtokams). Sveikiname pirmūnus! Šventėje taip pat įteikti pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai 42-iems 4-ų kl. mokiniams. Keturi iš jų, puikiai besimokantys, aktyviai dalyvaujantys progimnazijos, miesto, šalies renginiuose, pasiekę laimėjimų juose, savo elgesiu esantys pavyzdžiu kitiems, apdovanoti tradiciniais „Pelėdžiukais“:

ROKAS LATKAUSKAS 4a kl.

AGNĖ STANKEVIČIŪTĖ 4a kl.

IGNAS KRIAUČIŪNAS 4b kl.

MILDA UFARTAITĖ 4b kl.

Progimnazijos direktorė pasveikino visus ir pakvietė rytojaus dieną puikiai besimokančius 2-8 kl. mokinius vykti į edukacinę programą ,,Indėniška fiesta“. Renginį organizavo pradinių klasių mokytojos VIDA MATUSEVIČIENĖ, ALMA KATLAUSKIENĖ, muzikos mokytoja STELA JENCIENĖ ir šokio mokytoja AUŠRINĖ VALANTIENĖ.