Profesinio veiklinimo išvyka į Klaipėdą

Birželio 8 d. 6a, 6b ir 7a kl. mokiniai vyko į profesinio veiklinimo ekskursiją Klaipėdoje. Vaikščiodami po tapybiškas senamiesčio gatveles, susipažino su Klaipėdos miesto istorija, sužinojo, kokie žmonės garsino ir garsina miestą. Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume stebėjo vienų iš intelektualiausių jūros žinduolių-delfinų pasirodymą bei susipažino su delfinų dresuotojo ir veterinaro profesija. Atnaujintame Jūrų muziejaus akvariume leidosi į intriguojančią kelionę nuo Lietuvos upelio per Baltijos ir Šiaurės jūras į tropinius vandenis. Dvidešimt keturiuose akvariumuose pamatė apie 100 šiltųjų vandenų, 60 gėlavandenių žuvų ir bestuburių rūšių. Šalia muziejaus esančioje laivų – veteranų aikštelėje pamatė ir Kuršmarių žvejų senąją burvaltę – kurėną. Pasukę prie vartų į jūrą, galėjo stebėti, kaip į uostą įplaukia ir išplaukia laivai. Laikrodžių muziejuje apžiūrėjo įvairių epochų mazgelinius ir medinius kalendorius, saulės, vandens, ugnies, smėlio, mechaninius laikrodžius. Šalia muziejaus pastato išlikusioje XIX a. įkurto parko dalyje, suformuotame uždarame saulės laikrodžių kiemelyje, mokiniai turėjo galimybę išbandyti įvairius edukacinius lauko žaidimus. Išvyką organizavo klasių auklėtojos KRISTINA GAGIENĖ, LIGITA MINKAUSKIENĖ ir VIOLETA BUKSIENĖ.