Nominacijos kūrybinių darbų konkurse „Mano Frankofonijos stilius“

Vasario mėn. vyko Kauno m. mokyklų mokinių kūrybinių darbų konkursas „Mano Frankofonijos stilius“, skirtas Frankofonijos mėnesiui paminėti. Konkurso tikslas – plėsti ugdymo įstaigų vaikų žinias apie Frankofonijos šalis ir meninėmis priemonėmis, naudojant įvairias tvarumo principą atitinkančias medžiagas (nenaujus daiktus ar jų fragmentus), sukurti aprangos asambliažą, kuriame atsispindėtų pasirinktos frankofoniškos šalies aprangos akcentai. Iš 59 dalyvių 5-8 kl. kategorijoje buvo išrinkti 3 laureatai ir 15 nominantų. 6a kl. mokinių GUSTĖS PRATAPAVIČIŪTĖS ir DEIMANTĖS SLIVINSKAITĖS darbui skirta nominacija „Už originalų medžiagų panaudojimą“, 8a kl. mokinės REDOS PURLYTĖS asambliažas įvertintas „Už taiklų pasirinktos šalies stiliaus įgyvendinimą“.  Mokinės kovo 21 d. dalyvavo konkurso apdovanojimų šventėje bei Kauno m. mokyklų mokinių prancūziškos dainos festivalyje „Chantons toujours, chantons ensemble“. Renginys vyko Kauno Žalgirio arenos amfiteatro salėje. I-III vietų ir nominacijas pelniusių mokinių kūrybiniai darbai eksponuojami Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“, vėliau paroda persikels į KŠIC erdves. Mokines konkursui paruošė dailės, technologijų mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.