Aukšti 5 kl. mokinių pasiekimai projekte „Ten, kur mano namai“

Kovo 5 ir 14 d. istorikų klubą lankantys 5a ir 5b kl. mokiniai dalyvavo Kauno m. 5-10 kl. mokinių projekto „Ten, kur mano namai“ nuotoliniame protų mūšyje „Su Lietuva širdyje“ ir pažintiniame renginyje „Tradicinių amatų kūrybinė laboratorija“. Renginių, kuriuos organizavo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, tikslas – formuoti mokinių kultūrinį identitetą ir pilietinę savimonę, supažindinti su Lietuvos senųjų amatų tradicijomis ir liaudies papročiais. Pirmame etape – protų mūšyje dalyvavo 311 miesto mokinių. Tarp dvidešimties laureatų – progimnazijos mokinės MELITA DEREVENKAITĖ (5a kl.) ir INETA VORONENKAITĖ (5b kl.). Mokinėms įteikti diplomai ir vertingos asmeninės dovanos. Progimnazijos komanda, sėkmingai atlikusi užduotis Quizizz programoje, dalyvavo antrame renginio etape – Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje vykusioje šventėje, kur šoko ir žaidė lietuvių liaudies žaidimus, o tradicinių amatų kūrybinėje laboratorijoje kūrė baltiškus papuošalus. Mokinių dalyvavimą projekte inicijavo istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.