Mokinių apdovanojimas Istorinėje Lietuvos Respublikos prezidentūroje

Gegužės 31 d. Istorinėje Lietuvos Respublikos prezidentūroje vyko Lietuvos mokinių 28-osios istorijos olimpiados miesto etapo, konkursų, viktorinų laureatų ir juos ruošusių mokytojų apdovanojimo šventė. Kauno miesto Švietimo skyriaus vedėjo padėkos raštai įteikti: 5b kl. mokiniui BENUI ADOMAVIČIUI, Kauno miesto 5-ų kl. mokinių istorijos olimpiadoje „Ką žinau apie Lietuvos istoriją“ užėmusiam III vietą; 8a kl. mokinių komandai: EMILIJAI GARBAUSKAITEI, AUGUSTUI KOKLEVIČIUI, MATUI MOTIEJŪNUI, JOKŪBUI PALČIAUSKUI, UGNEI STALEREVIČIŪTEI, Kauno miesto 8-ų kl. mokinių protų mūšyje-viktorinoje „LDK kovos ir diplomatija XIII-XV a.“ užėmusiai III vietą. Padėkos raštai įteikti mokinius olimpiadai ir konkursams ruošusiai istorijos mokytojai VIOLETAI BUKSIENEI.