Projekto „Būk tuo pokyčiu, kurį nori matyti pasaulyje“ baigiamasis renginys

Gegužės 29 d. progimnazijoje vyko 5-8 klasių mokinių renginys „Būk tuo pokyčiu, kurį nori matyti pasaulyje“. Tikslas – skatinti mokinių saviraišką, lyderystę, bendruomeniškumą. Muzikinius, meninius, literatūrinius talentus pristatė:

• solistės Ugnė Stalerevičiūtė, Viktorija Pažėraitė, Auksė Butkutė, Kornelija Kardokaitė ir Mantė Vėželytė
  • 5-8 klasių vokalinis-instrumentinis ansamblis
  • instrumentalistai Meda Motiejūnaitė, Sandra Bačiliūnaitė ir Benas Adomavičius
  • fotografijos meno žinovė Patricija Gagaitė
  • originalių dailės darbų autorė Auksė Butkutė
  • eilėraščių kūrėja Neda Davidavičiūtė

Dalyviai bei žiūrovai puikiai praleido popietę. Renginį ruošė muzikos mokytoja RIMANTĖ JANKAUSKIENĖ, lietuvių kalbos mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ, dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ ir pavaduotoja ugdymui VIRGINIJA STIPINIENĖ. Renginį vedė FAUSTINA JASIŪNAITĖ, renginio garso operatorius AUGUSTAS KOKLEVIČIUS, 8a kl. mokiniai.