Lietuvos mokinių dailės olimpiada

Šių metų dailės olimpiados tema – ,,Mano Lietuva: minime pasaulio lietuvių metus“. Darbuose turėjo atsispindėti Lietuvos gyvenimo grožis, mūsų įvairiataučio krašto tradicijų įvairovė europinės ir pasaulinės kultūros kontekste. Olimpiadoje dalyvavo 8a kl. mokinė PATRICIJA GAGAITĖ, kuriai pavyko meniškai ir kūrybingai perteikti savo viziją apie gimtosios šalies vienybę, akcentuojant emigracijos problemą. Olimpiados II ture Patricija kartu su kūrybiniu namų darbu „Trispalvė giesmė“ pristatė ir meninės veiklos aplanką – kūrybinio darbo aprašą bei savo darbų portfolio. Olimpiados dieną A. Martinaičio dailės mokykloje mokiniai atliko kūrybinį darbą pagal paskelbtą užduotį. Labai džiugu, kad tarp 43 olimpiadoje dalyvavusių gimnazistų, meno mokyklų ugdytinių, mūsų progimnazijos aštuntokei pavyko pelnyti 14 vietą. Mokinę olimpiadai paruošė dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.