Iniciatyva „Iššūkis mokykloms: dovanok žiemos stebuklą!“

Artėjančių švenčių proga Kauno mokinių savivaldų informavimo centras pakvietė  progimnazijos mokinių tarybą gruodžio 1-14 d. prisijungti prie respublikinės iniciatyvos „Iššūkis mokykloms: dovanok žiemos stebuklą!“. Bendradarbiaudami su Petrašiūnų bendruomenės centru, nusprendėme kalėdinį stebuklą padovanoti vienišiems, sunkiai besiverčiantiems mikrorajono seneliams. Progimnazijos bendruomenė prisidėjo prie gerų darbų akcijos paaukodama seneliams negendančių maisto produktų, tinkančių Kūčių, Kalėdų stalui, higienos reikmenų. Gruodžio 13 d. mokinių tarybos nariai su kuratore aplankė vienišus mikrorajono senelius ir išdalino surinktą labdarą, linkėdami sveikatos. Gerumo akciją inicijavo dailės mokytoja ir mokinių tarybos kuratorė KRISTINA GAGIENĖ.