Kauno miesto 5-8 klasių mokinių konferencija ,,Mokinys mokiniui apie patyčias“

Gruodžio 13 d. progimnazijoje organizuota Kauno miesto 5-8 kl. mokinių konferencija ,,Mokinys mokiniui apie patyčias“. Tikslas – kurti saugius mokinių bendravimo ir bendradarbiavimo santykius, ieškoti tinkamiausių prevencinių būdų, kovojant su patyčių reiškiniu, skatinti mokinius drąsiai reikšti mintis ir nebijoti kalbėti apie patyčių ypatumus, ugdyti mokinių atsakomybės sampratą, pilietiškumą bei kūrybinius gebėjimus. Konferencijoje dalyvavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Rasa Zinkevičienė. Pranešimus pristatė:

Kauno Petrašiūnų progimnazija

8a kl. mokinės Kornelija Sarapinaitė ir Aušra Baranauskaitė (istorijos mokytoja Violeta Buksienė)

6b kl. mokinė Austė Stankutė (anglų kalbos mokytoja Birutė Gaurylienė)

8a kl. mokinė Patricija Gagaitė (dailės mokytoja Kristina Gagienė)

8a kl. mokinys Kristupas Januševičius (socialinė pedagogė Vilija Ramonienė)

Kauno Palemono gimnazija

8b kl. mokinės Toma Simonaitytė ir Miglė Mockutė (socialinė pedagogė Viktorija Banytė)

Kauno Šančių  mokykla–daugiafunkcis centras

7b kl. mokinės Meida Berednikovaitė ir Arūnė Kanapinskaitė (pavaduotoja ugdymui Jurgita Sūnelaitienė)

5a kl. mokinys Modestas Rumševičius (socialinė pedagogė Sigita Davidonienė)

Kauno „Nemuno” mokykla

8a kl. mokinys Modestas Radzevičius ir 5a kl. mokinė Marija Daukantaitė (socialinė pedagogė Rūta Šuliauskienė)

Progimnazijos direktorė Antanina Džiugienė konferencijos dalyviams įteikė padėkos raštus ir dovanėles. Renginį organizavo etikos mokytoja Dangira Mikalauskienė, dailės mokytoja Kristina Gagienė, socialinė pedagogė Vilija Ramonienė.