Kultūrinio orientavimosi konkursas „Jie kovojo už mūsų laisvę“

Lapkričio 15 d. Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, bendradarbiaudama su Vytauto Didžiojo karo muziejumi, organizavo pilietiškumo projekto „Šimtmečio tiltai“ kultūrinio orientavimosi konkursą „Jie kovojo už mūsų laisvę“. Šiame konkurse,  skirtame Lietuvos kariuomenės šimtmečiui paminėti, dalyvavo 8a kl. mokinės AUŠRA BARANAUSKAITĖ, PATRICIJA GAGAITĖ, KORNELIJA SARAPINAITĖ, KAMILĖ SINKEVIČIŪTĖ. Mokinės, naudodamos išmaniąsias informacines technologijas, prie Kauno miesto istorinių – kultūrinių objektų atsakinėjo į istorinius klausimus, atliko kūrybines užduotis. Mūsų komanda 5-8 kl. grupėje užėmė III vietą ir buvo apdovanota diplomu bei atminimo medaliais. Mokines konkursui ruošė istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.