Dieninė vasaros poilsio stovykla ,,Atostogauk turiningai“

Birželio 4-15 d. progimnazijoje veikė Kauno miesto savivaldybės finansuojama dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Atostogauk turiningai“, kurios tikslas – organizuoti turiningą mokinių vasaros poilsį, sudarant sąlygas jų saviraiškai, sveikai gyvensenai, turiningai edukacinei veiklai, kūrybinių gebėjimų, socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymui. Stovykla vyko darbo dienomis 10-14 val. Mokiniai buvo maitinami pusryčiais ir pietumis, dalyvavo įvairiose veiklose: žaidė stalo žaidimus, sportavo aikštyne ir sporto salėje, lankėsi Pažaislio šile, vykdė projektinę veiklą ,,Ar pažįsti augalus?“, dalyvavo popietėje ,,Kaip būti saugiam?“, vyko į Velnių muziejaus edukacinę programą ,,Dzyvų dzyvai“ bei Tado Ivanausko zoologijos muziejų. Paskutinę stovyklos dieną važiavo į Klaipėdos Jūrų muziejų, Radailiuose apsilankė dinozaurų parke ,,Dinoparkas“. Stovyklos veiklas organizavo socialinė pedagogė VILIJA RAMONIENĖ, stovykloje dirbo ir mokinius į ekskursijas lydėjo pradinių klasių mokytojos.