Kauno miesto mokinių ir mokytojų dailyraščio konkursas

Balandžio 4 d. Kauno „Vyturio“ gimnazijoje vyko Kauno miesto 5-12 kl. mokinių ir mokytojų dailyraščio konkursas, skirtas Juozo-Tumo Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms. Renginio tikslas – ugdyti mokinių ir mokytojų taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašto įgūdžius, prisiminti iškilią asmenybę – kunigą, rašytoją, visuomenės veikėją J. Tumą-Vaižgantą. Konkurse dalyvavo 6b kl. mokinė MANTĖ VĖŽELYTĖ ir 7a kl. mokinė NEDA DAVIDAVIČIŪTĖ (lietuvių kalbos mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ). Dalyviai rašytinėmis raidėmis, rašaliniu parkeriu rašė tekstą, negalėjo naudotis korektūros priemonėmis. Vertinimo kriterijai: teksto išdėstymas, rašto aiškumas, tolygumas, darbo estetika, atidumas ir kalbos taisyklingumas. Mokinėms įteiktos padėkos.