Progimnazijos mokinė – Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados pirmojo etapo nugalėtoja

Gruodžio 12 d. Kauno tautinės kultūros centre vyko Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados pirmasis etapas. Renginio tikslas – ugdyti brandžią, visapusiškai išprususią, tautiškai ir pilietiškai susivokusią asmenybę, gebančią puoselėti, saugoti, išreikšti ir perduoti kitiems prigimtines (etnines) ir pasaulio kultūrų vertybes. Olimpiadoje dalyvavo 6b kl. mokinė MANTĖ VĖŽELYTĖ ir 7a kl. mokinės NEDA DAVIDAVIČIŪTĖ bei STELA TARASEVIČIŪTĖ. Vertinimo komisijos sprendimu olimpiadoje I vietą laimėjo STELA TARASEVIČIŪTĖ. Ji pakviesta į olimpiados trečiąjį etapą. Sveikiname! Mokines ruošė lietuvių kalbos mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ.