Aukšti mokinių pasiekimai projekte „Ten, kur mano namai“

Kovo 20 ir 28 d. istorikų klubą lankantys mokiniai dalyvavo Kauno m. 5-12 kl. mokinių projekto „Ten, kur mano namai“ renginiuose „Kaunas – Unesco miestas. Architektūra. Asmenybės. Kulinarinis paveldas“, kuriuos organizavo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Projekto tikslas – formuoti mokinių kultūrinį identitetą ir pilietinę savimonę, supažindinti su Lietuvos laikinosios sostinės – Kauno tarpukario laikotarpio nematerialiuoju ir materialiuoju paveldu, kurį 2023 m. Unesco pripažino reikšminga vertybe visai žmonijai, dabarties ir ateities kartoms. Pirmame etape – protų mūšyje 7-8 kl. grupėje ŠARŪNĖ MATONYTĖ, VAKARĖ NEŠUKAITYTĖ, GERDA NORVAIŠAITĖ (7a kl.) užėmė 1 vietą, SMILTĖ BŪTAUTAITĖ, VILTĖ SLAVINSKAITĖ, URTĖ ŽYPRYTĖ (7b kl.) – 2 vietą, KLAIDAS JUOČEPYS, SAIMONAS PAURAZAS, RIDAS VALASEVIČIUS (7b kl.) – 3 vietą, 5-6 kl. grupėje SKAISTĖ PAPIEVYTĖ, AUGUSTĖ DARAŠKEVIČIŪTĖ, AUSTĖJA DRUMSTAITĖ, HERMINA REKŠYTĖ (5b kl.) – 4 vietą. Nugalėtojams ir prizininkams įteikti diplomai ir proginiai medaliai. Komandos, sėkmingiausiai atlikusios užduotis Quizizz programoje, dalyvavo antrame renginio etape – kulinarinio paveldo tradicinių šokolado manufaktūrų kūrybinių dirbtuvių organizuotose veiklose, kur pagal senovišką receptą gamino šokoladinius saldainius. Mokinių dalyvavimą projekte inicijavo istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ ir anglų k. mokytoja DAIVA KRYLOVA.