4 vieta protų mūšyje „Išgirsk Lietuvos balsą iš praeities“

Kovo 28 d. vyko Kauno m. 5-tų kl. mokinių integruotas istorijos – anglų kalbos protų mūšis „Išgirsk Lietuvos balsą iš praeities“, kurį organizavo Kauno švietimo inovacijų centras ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija. Renginio, skirto paminėti Kovo 11-ąją, tikslas – ugdyti mokinių pilietiškumą ir pasididžiavimo savo šalimi jausmą, skatinti domėjimąsi Lietuvos istorija, taip pat plėsti anglų kalbos žodyną, pristatant savo šalies praeitį. Progimnaziją atstovavusi komanda „Petrašiūnų istorikai“ – AURA DIANA BREBBIA, IEVA ALISA ŽMUIDAITĖ (5a kl.), ROLANDAS BUTKUS (5b kl.) užėmė 4 vietą. Mokinius konkursui paruošė istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ, anglų k. mokytojos DAIVA KRYLOVA ir KRISTINA JOKŠIENĖ.