4 vieta viktorinoje „Gamta – žmogui, gamta – ateičiai“

Gruodžio 12 d. Kauno Tado Ivanausko progimnazijoje vyko Kauno m. mokyklų 7-tų kl. mokinių viktorina „Gamta – žmogui, gamta – ateičiai“, skirta prof. Tado Ivanausko 141-osioms gimimo metinėms paminėti. Progimnazijai atstovavo LUKAS ŠABLEVIČIUS, TAURAS KALUŽEVIČIUS (7a kl.), URTĖ ŽYPRYTĖ, URTĖ CIKANAVIČIŪTĖ, EGLĖ KUČINSKAITĖ (7b kl.). Viktorinos užduotys buvo sudarytos iš dviejų dalių: testo, atliekamo pasitelkiant virtualias apklausos programėles, bei trijų praktinių užduočių, kuriose mokiniai pritaikė turimas žinias apie gyvąją gamtą. Progimnazijos komanda surinko tiek pat taškų, kiek ir trečiąją vietą užėmusi komanda, tačiau ketvirtą vietą lėmė virtualios apklausos užduočių atlikimo laikas. Įsimintiną pasirodymą viktorinoje ir prasmingai praleistą laiką mokiniams primins gautas padėkos raštas bei asmeninės dovanėlės. Mokinius paruošė biologijos mokytojas MINDAUGAS VAZNONIS.