1 vieta Kauno m. mokinių konkurse „Mano dora, nekorumpuota Lietuva“

Lapkričio 6 d. ‒ gruodžio 6 d. vyko Kauno m. 2-12 kl. mokinių skrajučių antikorupcijos tema konkursas–kūrybinė iniciatyva „Mano dora, nekorumpuota Lietuva“, skirta Tarptautinei antikorupcijos dienai. Skrajučių tikslas – kūrybiškai išreikšti savo ateities viziją, siekį gyventi nekorumpuotoje valstybėje. Darbus konkursui pateikė 8a kl. mokinės LIJA DAVIDAVIČIŪTĖ ir KAMILĖ JASULAITYTĖ. Jų skrajutėse atsispindi nepakantumas korupcijai, skatinamas sąžiningas ir atsakingas elgesys. 5-8 kl. kategorijoje KAMILĖ JASULAITYTĖ užėmė 1 vietą. Konkursą organizavo Kauno švietimo inovacijų centras, Antikorupcinio mokinių ugdymo darbo grupė, Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdyba. Mokinėms kūrybines mintis padėjo įgyvendinti istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.